RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rosja: Mecz w rugby niczym bijatyka

Publikacja: Poniedziałek, 12 czerwca (12:39) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sportowe zmagania uczestników meczu w rugby w Rostowie nad Donem zakończyły się niespodziewanie na posterunku milicji. Sportowców wzięto bowiem za łobuzów. Dyżurny funkcjonariusz otrzymał informację, że na skraju miasta odbywa się "bijatyka z udziałem dużej liczby ludzi".

Milicja od razu na miejsce wysłała ponad siedemdziesięciu funkcjonariuszy, którzy zatrzymali kilkadziesiąt osób. Dopiero na posterunku wyjaśniło się, że byli to wielbiciele rugby.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: