RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Krakowska policja zatrzymała… łosia

Publikacja: Piątek, 22 września (17:35) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Krakowska policja zatrzymała... łosia. Zwierzę od kilku dni błąkało się w okolicach dworca PKP w Płaszowie. Łoś zapędził się dziś na teren jednego z zakładów przemysłowych, skąd nie potrafił już uciec. Tam postanowili przypilnować go funkcjonariusze.

Zwierzę ma lekko skaleczoną nogę. Po opatrzeniu rany łoś zostanie przetransportowany za miasto i wypuszczony na wolność. Do Krakowa przywędrował prawdopodobnie ze pobliskiej Puszczy Dulowskiej.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: