RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bierzcie i kręćcie

Publikacja: Niedziela, 19 kwietnia (00:21) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Bierzcie i kręćcie zachęcają organizatorzy największego w Polsce festiwalu filmów niezależnych OFF Plus Camera w Krakowie

Dziś ( 19 kwietnia) ostatnia szansa na to by swój film nakręcony telefonem komórkowym wysłać na stronę internetową festiwalu. Może to zrobić każdy, kto nakręcił taki właśnie film i każdy kto uważa, że powinni zobaczyć go inni. Film musi spełniać jednak jeden bardzo ważny warunek. Zdradza go przewodniczący festiwalowego jury Zbigniew Preisner

Na zwycięzców tego konkursu czekają dwie nagrody – po 3 tysiące dolarów każda.

Z kolei zwycięzca głównego konkursu festiwalu pod tytułem „Wytyczanie drogi” wyjedzie z Krakowa z czekiem na sto tysięcy dolarów. Festiwalowe filmy można oglądać jeszcze przez tydzień w kilku krakowskich kinach

Tagi: konkurs

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: