Amerykanie zwrócili także uwagę na paradoks - w Polsce nawet bezrobotni pracują, a co trzeci z nich na czarno.
Przy tym, jak wynika z dorocznego "Raportu płacowego" Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Polak zarabia nawet trzykrotnie mniej niż Niemiec lub Brytyjczyk.
Tempo bogacenia się Polaków wciąż jest na żałosnym poziomie - czytamy w gazecie.
(abs)