W ubiegłym roku nielegalnie sprzedano już 18,6-24,2 proc. oleju napędowego - dodaje gazeta.
Dziennik podkreśla jednak, że walka z przestępcami jest jednak coraz skuteczniejsza. Nowe pozwolenia, w połączeniu z koniecznością złożenia zabezpieczenia majątkowego w wysokości 10 mln zł, mają ograniczyć nielegalny handel - czytamy.
Więcej na ten temat w najnowszym wydaniu "Rzeczpospolitej". Tak przeczytacie również:
- Wygonić z kraju zielone ludziki
- Górnicy gotowi na wszystko
(mal)