Tata nigdy nie mówił, że powinienem grać w piłkę nożną. Trenowałem ją do 13-14 roku, ale potem całkowicie zawładnął mną hokej. Chciałbym zostać profesjonalnym graczem - powiedział Liam Stewart, który urodził się w Londynie, ale wychowywał w Los Angeles w domu matki, modelki Rachel Hunter.
Przez ostatnie cztery lata młody Stewart występował w zespole Spokane Washington.
Jego nowa drużyna z Alaski gra w lidze stanowiącej zaplecze NHL i jest stowarzyszona z klubem Minnesota Wild, występującym w tych rozgrywkach.
70-letni muzyk rockowy jest jedną z dwóch osób (druga to komik Billy Connolly), na którą na stadionie Celtic Park w Glasgow zawsze czeka wolne miejsce. Swoją miłość do szkockiego klubu, podobnie jak do Manchesteru United, wyznał m.in. w piosence "You're in My Heart".
Rod Stewart kibicem hokeja na lodzie
Słynny piosenkarz Rod Stewart, który od lat jest kibicem piłki nożnej, szczególnie Celticu Glasgow, być może zainteresuje się także... hokejem. Dyscyplinę tę uprawia jego 21-letni syn Liam, który właśnie dołączył do zespołu Alaska Aces na zapleczu ligi NHL.