Pilot fińskich linii lotniczych jest chwalony za pomoc, jakiej udzielił w trakcie lotu pasażerce z czworgiem dzieci.
Kiedy zauważył, że mama nie daje sobie rady z czterema synami zaoferował swoją pomoc - tym bardziej, że dwa maluchy najwyraźniej były głodne.
Zaproponował, że weźmie jednego z chłopców na ręce i nakarmi butelką. Kiedy maluch był już syty, oddał go matce i zaczął karmić drugiego.
Sam mam dzieci... to było dla mnie czymś naturalnym, że pomogłem pasażerce - powiedział Tom Nystrom, który - jak podkreślają media - leciał samolotem jako pasażer.
Kiedy samolot wylądował w Helsinkach, jedna ze stewardess natychmiast udostępniła zdjęcie uśmiechniętego pilota karmiącego chłopca na Instagramie.
(j.)