RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Parodia „Hello” Adele w wykonaniu… świnki Piggy

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Piosenka „Hello” Adele – jeden z największych hitów na listach przebojów w ostatnich tygodniach – doczekała się już wielu parodii. Teraz jednak w rolę piosenkarki wcieliła się sama świnka Piggy z Muppetów.

W parodii teledysku świnka Piggy, wystylizowana na Adele, dzwoni do swojej wieloletniej miłości – czyli żaby Kermita. Jak zwykle widać, że uczucie Piggy jest trudne do okiełznania.

Przypominamy - Piggy i Kermit oficjalnie zerwali ze sobą kilka miesięcy temu. Pojawiło się nawet oświadczenie w tej sprawie. Ponoć przyczyną zakończenia związku była „ta druga”.

(mpw)

Źródło: RMF FM
Tagi: Adele

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: