RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

NHL: Blackhawks sprzedają... stopiony lód

Publikacja: Środa, 20 listopada (08:39) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Niecodzienny sposób na wsparcie dobroczynności znalazł hokejowy klub Chicago Blackhawks. Broniący mistrzowskiego tytułu w lidze NHL zespół wystawił na sprzedaż fiolki ze... stopionym lodem z własnej hali, na którym występował w poprzednim sezonie. Edycja jest limitowana.

Hokeiści z Chicago wywalczyli tytuł w roku 2013, więc fiolek również jest 2013. Wszystkie są ponumerowane, do każdej dołączono też certyfikat autentyczności. Zakupu można dokonać przez stronę internetową klubu. Cena: 99 dolarów.

Blackhawks cieszyli się z Pucharu Stanleya już pięciokrotnie. Poprzednio - w 1934, 1938, 1961 i 2010 roku.

(edbie)

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: