Dzięki aplikacji każdy mieszkaniec Jaworzna będzie mógł prześledzić drogę, którą przemierzają jego ekskrementy do oczyszczalni ścieków.
Zapytacie: po co to wszystko? W ten oryginalny sposób miasto chce zachęcić mieszkańców do podłączania się do rozbudowywanej sieci kanalizacyjnej.
Co sądzicie o tym pomyśle? Zapraszamy do głosowania i komentowania!