Od łóżek nie odejdą tylko pielęgniarki na oddziałach intensywnych. Będą też tam, gdzie pacjenci nie mogliby obyć się bez ich opieki np. na oddziale noworodków.
Matka Polka bez pielęgniarek
Na kilka godzin opuszczą jutro pacjentów pielęgniarki z Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Po dwukrotnym strajku ostrzegawczym i braku porozumienia z dyrekcją, zdecydowały zaostrzyć akcję - dowiaduje się nieoficjalnie RMF FM. Pacjenci i ich rodziny są podzieleni w opiniach.