RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Matka Polka bez pielęgniarek

Autor: Publikacja: Środa, 30 stycznia (18:03) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na kilka godzin opuszczą jutro pacjentów pielęgniarki z Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Po dwukrotnym strajku ostrzegawczym i braku porozumienia z dyrekcją, zdecydowały zaostrzyć akcję - dowiaduje się nieoficjalnie RMF FM. Pacjenci i ich rodziny są podzieleni w opiniach.

Od łóżek nie odejdą tylko pielęgniarki na oddziałach intensywnych. Będą też tam, gdzie pacjenci nie mogliby obyć się bez ich opieki np. na oddziale noworodków.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: