RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ksiądz przyszedł na kolędę, znalazł dwa ciała

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 7 stycznia (15:11) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Makabryczne odkrycie księdza, który chodził po kolędzie w gminie Czerniewice koło Tomaszowa Mazowieckiego w Łódzkiem. Duchowny znalazł zwłoki kobiety. Dwa dni temu dyżurny policji w Tomaszowie Mazowieckim przez telefon został poinformowany o martwej osobie znalezionej w jednym z domów.

Jak wynika z policyjnych ustaleń, podczas odwiedzin u parafian, ksiądz dokonał makabrycznego odkrycia. Znalazł ciało 62-letniej martwej kobiety. W pobliżu tej samej posesji znaleźli ciało powieszonego 58-letniego mężczyzny. Po oględzinach okazało się, że kobieta miała rany kłute klatki piersiowej. Okoliczności tragedii na posesji w gminie Czerniewice wyjaśniają policjanci i prokuratorzy.


Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: