RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kierowcy tyskiej komunikacji zatrzymani. Mieli fałszywe prawa jazdy?

Opracowanie: Czwartek, 5 marca (13:40)

Zaskakujące wyniki kontroli straży granicznej. Zatrzymano sześciu obywatelii Indii i jednego obywatela Sri Lanki, którzy pracowali w PKM Tychy jako kierowcy autobusów. Nie mieli na to odpowiednich zezwoleń.

  • Najnowsze informacje z Polski i świata znajdziesz na RMF24.pl

Śląski Oddział Straży Granicznej w Raciborzu poinformował, że jeden z kierowców przebywał w Polsce całkowicie nielegalnie. Pozostali mogli legalnie być w Polsce, ale nie mieli zezwoleń na pracę.

To jednak nie koniec. Wszystko wskazuje na to, że czterech cudzoziemców miało fałszywe prawa jazdy. Chodzi o cztery takie indyjskie "dokumenty", jeden lankijski i jeden polski.

Trzech obywateli Indii już dostało nakaz wyjazdu z naszego kraju. 

Mają też zakazy powrotu przez okres od 6 do 9 miesięcy. 

Źródło: RMF24

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: