Po usunięciu awarii Zakład Energetyki Cieplnej wznowił pracę. Do północy ogrzewanie i ciepła woda powinny wrócić do wszystkich gospodarstw obsługiwanych przez zakład - zapewnia rzecznik bolesławieckiego magistratu Agnieszka Gergont. Ciepła pozbawionych było ponad 14 tys. gospodarstw, czyli jedna trzecia Bolesławca.
Zakład Energetyki w Bolesławcu zaopatruje w ciepło ok. 36 proc. mieszkańców miasta.