RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Angelina Jolie: Nigdy nie chciałam być matką

Publikacja: Piątek, 19 lutego (21:56) Aktualizacja: Piątek, 19 lutego (20:00)

Angelina Jolie wyznała w rozmowie z "Associated Press”, że nigdy nie marzyła o posiadaniu dzieci. „To trochę dziwne, ale naprawdę nigdy nie chciałam zachodzić w ciążę i zostać matką. Po prostu nie widziałam siebie w tej roli” - powiedziała.

Aktorka wyjaśniła, że jej poglądy na ten temat macierzyństwa zmieniły się podczas pierwszej podróży do Kambodży. Przebywając z dziećmi, zapragnęła założyć własną rodzinę. Dwa lata później rozpoczęła procedurę adopcji chłopca o imieniu Maddox. 

Obecnie Jolie wraz z Bradem Pittem są szczęśliwymi rodzicami szóstki dzieci, które są całym ich światem.


(MN)

Źródło:  
Dalsza część artykułu pod materiałem video: