W ten weekend wszystkie drogi prowadziły do Zakopanego i Krynicy, gdzie po raz kolejny bawiliśmy się na Olimpiadzie FM. Atrakcji nie brakowało. Był i slalom gigant i wiele konkursów. Za tydzień zapraszamy nie tylko w Tatry, ale także do Karpacza.

W Zakopanem żółto-niebieskie ekipy RMF spotkać mogliście m.in. na Polanie Szymoszkowej, pod Nosalem i oczywiście w sportowym centrum – na stoku pod Krokwią.

Na Polanie Szymoszkowej - o czym przekonał się reporter RMF Grzegorz Nowosielski - wspaniała zabawa czekała nie tylko amatorów nart. Posłuchaj:

W Zakopanem poza konkursami, slalomem, zjazdem na jabłuszkach czy sankach, sporym powodzeniem cieszyła się także szkoła jazdy ekstremalnej. Jak bawiono się pod Nosalem posłuchaj w relacji Macieja Pałahickiego:

W Krynicy bawiliśmy się na Jaworzynie. Było naprawdę mnóstwo atrakcji: dla narciarzy slalomy o różnym stopniu trudności, szkoła bezpiecznej jazdy, a przede wszystkim konkursy i zabawy dla dzieci.

A jak się ubrać, by nie zmarznąć, nie przegrzać się i bezpiecznie szusować po stoku? Przegląd wyposażenia, z jakim należy wyruszyć na zimowe zabawy, zrobił reporter RMF Grzegorz Nowosielski:

Szczegółowy program tegorocznej Olimpiady FM

Zanim wyruszycie na Olimpiadę, sprawdźcie, jaką pogodę zastaniecie na miejscu.

Tutaj znajdziecie linki, które ułatwią Wam rezerwację noclegów.

Pamiętajcie, że możecie także brać udział w X Mistrzostwach Polski w Ślizgu na Bele Czym. To imprezie dla wszystkich, którzy chcą się bawić na śniegu inaczej niż na co dzień i pokazują, że można się po nim ślizgać dosłownie... na bele czym.

05:20