Mężczyzna demolował auta zaparkowane na ul. 11 Listopada. Policjanci ujęli go dzięki rysopisowi przekazanemu przez świadka. Podczas zatrzymania 25-latek był agresywny i nie wykonywał poleceń policjantów.
Mieszkaniec Jelcza-Laskowic noc spędził w policyjnym areszcie, a po wytrzeźwieniu został przesłuchany. Przyznał się do niszczenia aut.
O jego losie zadecyduje sąd, przestępstwo zniszczenia mienia zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5 i ścigane jest na wniosek pokrzywdzonych, w tym przypadku na wniosek właścicieli aut.