Kierowcy "pokonani" przez gołoledź
Gołoledź na drogach w województwie śląskim. Policja już zanotwała kilkadziesiąt wypadków i kolizji. Do tej pory wiadomo o 12-u rannych osobach. Samochody zderzały się zarówno na trasach tranzytowych, jak i w centrach miast.