Prace porządkowe, wykonywane również na wysokościach, podjęto już w poniedziałek, ale musiały one zostać przerwane ze względu na nieodpowiedzialne zachowanie osób, które mimo ostrzeżeń przekraczały specjalnie wyznaczone otaśmowane strefy.
Aby uniknąć takich sytuacji, Zarząd Cmentarzy Komunalnych zamknął cmentarz Podgórski i apeluje do odwiedzających o stosowanie się do wprowadzonych ograniczeń.