RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bogate żniwo policyjnej akcji

Publikacja: Sobota, 6 września (08:53) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Krakowska policja zatrzymała w nocy siedem osób podczas akcji przeciw pijanym kierowcom i osobom posiadającym narkotyki. Troje z zatrzymanych kierowało po pijanemu, pozostali mieli przy sobie narkotyki i próbowali wręczyć łapówkę.

W nocy krakowscy policjanci ustawili w kilku punktach miasta posterunki i zatrzymywali pijanych kierowców. W akcji uczestniczyły psy, przeszkolone do wykrywania narkotyków. Czy pomagają? Pomagają zdecydowanie, taki pies bardzo szybko wykryje narkotyk - przyznają funkcjonariusze, których akcję obserwował reporter RMF FM, Maciej Grzyb:

Operację przeprowadziły połączone siły krakowskiej policji, Straży Miejskiej i Izby Celnej.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: