Kolejne miasto, kolejnych tysiąc drzewek w domach Słuchaczy RMF FM i kolejna szansa na usłyszenie siebie na antenie naszego radia! Tym razem choinkowy konwój RMF FM zawitał do Szczecina. Tam też szukaliśmy wokalnych talentów. I udało się! Wygląda na to, że jest kolejna pretendentka do zwycięstwa w finałowej rozgrywce.

Zuzanna Dobrowolska - Wśród nocnej ciszy

Rafaela Gans - Cicha noc

Maciej Sawa - Nie było miejsca dla Ciebie

Wcześniej swoich faworytów wybieraliście w Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Na początek wielki talent odkryliśmy na Śląsku. W naszym karaoke "Choinkowe śpiewać każdy może" konkurencję zdeklasowała Monika Cichoń, która brawurowo zaśpiewała "Let it Snow", a w naszym internetowym głosowaniu zdobyła aż 80 procent Waszych głosów.

Dzień później zacięty bój rozegrał się we Wrocławiu. Tam łeb w łeb szły "Cicha noc" Mileny Jędrzejewskiej i "Jezus malusieńki" Estery Wrony. Ostatecznie zwyciężyła "Cicha noc" Mileny, która zdobyła 49 procent Waszych głosów.

W środę tropiliśmy talenty w Poznaniu i tam Wasze serca podbił Aleksander Woronkiewicz, który zaśpiewał "Dzisiaj w Betlejem". Zagłosowało na niego aż 60 procent z Was!

Teraz możecie wybrać swojego faworyta w Szczecinie. Nasze jury wytypowało trzy wykonania: "Wśród nocnej ciszy" Zuzanny Dobrowolskiej, "Cichą noc" Rafaeli Gans i "Nie było miejsca dla Ciebie" Macieja Sawy. Jurorom szczególnie przypadł do gustu występ pani Zuzanny, która akompaniowała sobie na gitarze. Zwróćcie uwagę na to wykonanie, by wygląda na to, że pani Zuzanna może być kolejną pretendentką do walki o zwycięstwo w finałowej rozgrywce, które odbędzie się w Wigilię.

"Choinkowe śpiewać każdy może"

Konkurs karaoke organizowany jest w każdym mieście, do którego zawita choinkowy konwój RMF FM. Wystarczy przyjść i zaśpiewać kolędę. Specjalne jury wytypuje najciekawsze wykonania, które trafią na naszą stronę internetową. Słuchacze i internauci wybiorą swojego faworyta, który awansuje do Wielkiego Finału. W nim zmierzy się z triumfatorami głosowań w poszczególnych miastach.

24 grudnia najlepsza "dwunastka" stoczy ostateczną batalię. Zwycięzcę "Choinkowego śpiewać każdy może" wytypują internauci w wigilijnym głosowaniu. Najlepsze wykonanie będziecie mogli usłyszeć na antenie RMF FM!

Choinki pod choinkę od RMF FM

Nasza świąteczna podróż po Polsce trwa 12 dni. Codziennie w innym mieście od godziny 11 aż do wyczerpania zapasów rozdajemy pachnące drzewka. Pierwszych sto osób - oprócz choinki - dostaje też bombkę i słodycze.

Sprawdź, gdzie i kiedy możesz odebrać swoją choinkę od RMF FM

Data Miasto Adres16 grudnia GDYNIA Skwer Kościuszki17 grudnia OLSZTYN Pod Wysoką Bramą18 grudnia WARSZAWA Pod "PKiN"19 grudnia ŁÓDŹ Piłsudskiego/Piotrkowska20 grudnia LUBLIN Plac Zamkowy21 grudnia RZESZÓW Rynek22 grudnia KIELCE Plac Artystów23 grudnia KRAKÓW Mały Rynek

Już teraz możesz nam wysłać zdjęcie swojej choinki!

1. Wyślij zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii:


600 700 800
2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem:


fakty@rmf.fm
3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.