Kolejny raz tropimy wokalne talenty podczas akcji "Choinki pod Choinkę". Tym razem - w Poznaniu. Swoich faworytów wybraliście już w Katowicach i we Wrocławiu.

Dzisiaj w Betlejem - Maja Sowińska-Noga

Dzisiaj w Betlejem - Aleksander Woronkiewicz

Przybieżeli do Betlejem - Marta Laskowska i Marta Baraniak

Na niepowtarzalny głos natrafiliśmy w poniedziałek w Katowicach. W naszym świątecznym karaoke "Choinkowe śpiewać każdy może" konkurencję zdystansowała Monika Cichoń, która zaprezentowała brawurowe wykonanie znanego przeboju "Let it Snow" i zdobyła aż 80 procent głosów w naszym internetowym głosowaniu.

Dzień później zacięty bój rozegrał się we Wrocławiu. Łeb w łeb szły "Cicha noc" Mileny Jędrzejewskiej i "Jezus malusieńki" Estery Wrony. Ostatecznie zwyciężyła "Cicha noc" Mileny, zdobywając 49 procent Waszych głosów. Zaledwie procent głosów mniej zdobyli Estera i jej "Jezus Malusieńki"!

Kto dołączy do Moniki i Mileny? Wybierzcie swojego faworyta z Poznania! Nasze jury wytypowało do udziału w poznańskim finale trzy wykonania: "Dzisiaj w Betlejem" Mai Sowińskiej-Nogi, tę samą kolędę zaśpiewaną przez Aleksandra Woronkiewicza i "Przybieżeli do Betlejem" Marty Laskowskiej i Marty Baraniak.

"Choinkowe śpiewać każdy może"

Konkurs karaoke organizowany jest w każdym mieście, do którego zawita choinkowy konwój RMF FM. Wystarczy przyjść i zaśpiewać kolędę. Specjalne jury wytypuje najciekawsze wykonania, które trafią na naszą stronę internetową. Słuchacze i internauci wybiorą swojego faworyta, który awansuje do Wielkiego Finału. W nim zmierzy się z triumfatorami głosowań w poszczególnych miastach.

24 grudnia najlepsza "dwunastka" stoczy ostateczną batalię. Zwycięzcę "Choinkowego śpiewać każdy może" wytypują internauci w wigilijnym głosowaniu. Najlepsze wykonanie będziecie mogli usłyszeć na antenie RMF FM!

Choinki pod choinkę od RMF FM

Nasza świąteczna podróż po Polsce trwa 12 dni. Codziennie w innym mieście od godziny 11 aż do wyczerpania zapasów rozdajemy pachnące drzewka. Pierwszych sto osób - oprócz choinki - dostaje też bombkę i słodycze.

Sprawdź, gdzie i kiedy możesz odebrać swoją choinkę od RMF FM

Data Miasto Adres
15 grudnia SZCZECIN Plac Lotników
16 grudnia GDYNIA Skwer Kościuszki
17 grudnia OLSZTYN Pod Wysoką Bramą
18 grudnia WARSZAWA Pod "PKiN"
19 grudnia ŁÓDŹ Piłsudskiego/Piotrkowska
20 grudnia LUBLIN Plac Zamkowy
21 grudnia RZESZÓW Rynek
22 grudnia KIELCE Plac Artystów
23 grudnia KRAKÓW Mały Rynek

Już teraz możesz nam wysłać zdjęcie swojej choinki!

1. Wyślij zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii:


600 700 800

2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem:


fakty@rmf.fm

3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.