Spór anestezjologów z dyrektorem toczy się już dwa tygodnie. Wysokość negocjowanej podwyżki jest tajemnicą, ale jak mówią lekarze – nie są to wielkie pieniądze.
„Urzędowego” optymizmu Pani Dyrektor nie podzielają lekarze. Ich zdaniem szpitalowi grozi ewakuacja.