RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Piesze szlaki turystyczne dopiero po wakacjach

Autor: Publikacja: Czwartek, 10 lipca (12:20) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Do września turyści, odwiedzający Łódź, będą musieli czekać na pierwsze, piesze szlaki. Najpierw pojawią się dwa: „Wille i pałace” oraz „Architektura przemysłowa”. Do tego czasu turyści muszą zwiedzać miasto na własną rękę.

Budynki na szlaku będą miały tablice informacyjne w trzech językach. Turyści dostaną też ulotki z wytyczoną trasą i poszerzoną wersją wiadomości o poszczególnych obiektach.

Dalsza część artykułu pod materiałem video: