RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

„Nibylandia” odchodzi w zapomnienie

Publikacja: Sobota, 18 marca (07:47) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

„Nibylandia” już tylko w bajce – ranczo Michaela Jacksona zostało zamknięte. Wszyscy pracownicy dostali wymówienia i zaległe wypłaty – w sumie ponad 300 tysięcy dolarów.

Wiele ze zwalnianych osób pracowało na ranczu od chwili jego powstania pod koniec lat osiemdziesiątych. Teraz – według telewizji Fox News – pozostaną bez ubezpieczenia, bez emerytury i bez szans na zatrudnienie.

Jackson opuścił swoją słynną tysiąchektarową posiadłość w czerwcu ubiegłego roku, w czasie skandalu z oskarżeniami o molestowanie seksualne. Od tego czasu piosenkarz mieszka w Bahrajnie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: