RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nam strzelać zakazano - fajerwerki tylko w Sylwestra

Publikacja: Wtorek, 23 grudnia (16:50) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Strzelać wolno tylko w Sylwestra i Nowy Rok- Wojewoda lubelski wydał właśnie takie rozporządzenie.

To po to, aby wystrzały w święta i w przerwie międzyświątecznej nie były uciążliwe dla mieszkańców. Przepisy, przepisami, a życie życiem. Jest szkopuł, strzelającego poza wyznaczonym okresem trzeba złapać za rękę, lub ktoś musi złożyć zeznanie.

Tagi: fajerwerki

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: