RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kradli narkotyki CBŚ, teraz trafią za kratki

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na 12 lat więzienia skazał wczoraj sąd Michała M., który kierował kradzieżami narkotyków z łódzkiego i warszawskiego magazynu Centralnego Biura Śledczego. Zginęło wtedy prawie 50 kilogramów heroiny i kokainy o czarnorynkowej wartości 7 milionów złotych.

Od 2 lat w zawieszeniu do 12 lat więzienia dostało czworo oskarżonych o kradzież blisko 50 kilogramów narkotyków z łódzkiego i warszawskiego magazynu CBŚ. Najwyższy wyrok ma były właściciel firmy komputerowej.

Główny oskarżony - Michał M. wysłuchał wyroku bez żadnych emocji.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: