RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ginekolodzy złożyli wymówienia

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kolejny punkt zapalny na "białej mapie" Polski. Ginekolodzy ze szpitala miejskiego w Bydgoszczy złożyli wypowiedzenia. Nie zgadzają się na połączenie oddziału ginekologicznego z położniczym.

Dalsza część artykułu pod materiałem video: