RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bez szampana na turnieju w Wimbledonie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

300 skrzynek z szampanem ukradli złodzieje z pomieszczeń gospodarczych turnieju tenisowego w Wimbledonie. Policja oceniła wartość skradzionego trunku na 26 tys. funtów szterlingów.

Pomysłowość złodziei przeszła wyobraźnię organizatorów. Na teren, na którym odbywa się turniej tenisowy, wjechali ciężarówką w przebraniu pracowników jednej z firm dostawczych. Nie niepokojeni przez nikogo zapakowali skrzynki i odjechali.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: