RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Agresywny desperat w Bytomiu

Autor: Publikacja: Środa, 9 kwietnia (12:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Mężczyzna, który wyskoczyl z okna komendy policji w Bytomiu, był agresywny. Takie są pierwsze ustalenia śledztwa w tej sprawie. Desperat na razie odmawia składania wyjaśnień. Owego dnia był przesłuchiwany, ponieważ zranił nożem swojego kolegę.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: