Obdarzona wyjątkowym talentem artystka jest w trasie koncertowej "Sweet Sweet Fantasy". W poniedziałek zaśpiewała w Tauron Arenie w Krakowie swoje największe przeboje. Po raz pierwszy wystąpiła w Polsce.

PIOSENKARKA

Gwiazda w czasie swojego nowego tournee śpiewa największe przeboje z całej kariery. Oprócz "We Belong Together" czy "Hero" fani mogą usłyszeć m.in "Fantasy", "Always Be My Baby", "Touch My Body" i "One Sweet Day".


Zaśpiewała też w duecie z Whitney Houston:Mariah Carey sprzedała ponad 220 milionów płyt. Jej głos ma pięć oktaw, a artystka ma talent do pisania piosenek i produkcji. Zdobyła m.in. wiele nagród Grammy, 21 American Music Awards i nagrody Billboardu. Królowała na światowych listach przebojów i zagrała wyprzedane koncerty na stadionach i arenach na całym świecie.

AKTORKA

Mariah Carey jest nie tylko muzyczną ikoną, ale również romansuje z filmem. Ma na koncie dobrze przyjęte przez krytyków role w "Hej, Skarbie" z 2009 roku i w "Kamerdynerze". Mariah ma też na koncie swój reżyserski debiut. W grudniu 2015 roku nakręciła "A Christmas Melody".

Zobacz zwiastun "Hej, skarbie":DIWA

Była jurorką w programie American Idol. Zagrała samą siebie w komedii "Nie zadzieraj z fryzjerem". A jej piosenka "All I Want For Christmas Is You" przez lata była najpopularniejszą świąteczną piosenką na świecie. Artystka na Instagramie prowadzi fotograficzny zapis swojej europejskiej trasy.


(dp)