RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łoś brodził w Wiśle w centrum Warszawy

Aktualizacja: Niedziela, 30 sierpnia (21:00)

Na praskim brzegu Wisły w Warszawie grasował łoś. Ssaka widziano niedaleko Stadionu Narodowego oraz w Parku Skaryszewskim. W pewnym momencie łoś postanowił wejść do Wisły, zaczął w niej pływać i brodzić. Dopiero po kilku godzinach wyszedł spokojnie na brzeg. Zwierzę starają się schwytać odpowiednie służby.

TVN24/x-news

Źródło:  

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: