RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jechał ponad 90 km/h. Miał we krwi 1,7 promila

Publikacja: Piątek, 13 stycznia (16:09) Aktualizacja: Piątek, 13 stycznia (16:00)

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z komendy wojewódzkiej we Wrocławiu zatrzymali na terenie miasta nietrzeźwego kierowcę samochodu. Po sprawdzeniu okazało się, że ma on 1,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna jechał jedną z ulic we Wrocławiu z prędkością ponad 90 km/h. O dalszym losie podejrzanego zdecyduje teraz sąd.

x-news/policja

Źródło:  

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: