RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Internauci odnaleźli zgubę Marka Ruffalo

Publikacja: Poniedziałek, 25 stycznia (17:44) Aktualizacja: Wtorek, 26 stycznia (00:00)

Mark Ruffalo stracił telefon i portfel podczas zamieci śnieżnej w Nowym Jorku. Aktor poinformował o tym na swoim Twitterze, zaznaczając, że bardzo zależy mu na odzyskaniu prawa jazdy.


Post okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ szybko po jego opublikowaniu rzeczy gwiazdora odnalazły się. Okazało się, że dwie dziewczynki wpadły na zgubę podczas zabawy na śniegu w pobliżu swojego domu. Artysta odebrał osobiście rzeczy, wręczając siostrom 100 dolarów znaleźnego. Opublikował także podziękowania wraz z ich wspólnym zdjęciem, uwieczniającym spotkanie.

Cover Video/x-news

Źródło:  

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: