Siedemnaście osób rannych po wybuchu w laboratorium w Niemczech. W Karlsruhe w Instytucie Technologicznym doszło do silnej reakcji saletry z kwasem siarkowym. Najciężej poszkodowany 24-letni student został poraniony odłamkami szkła.
Wczoraj wieczorem w laboratorium długo utrzymywały się trujące opary. Wśród poszkodowanych jest też jeden ze strażaków.
(j.)