RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W Malezji skradziono 725 tys. prezerwatyw

Publikacja: Piątek, 18 lutego (07:03) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na północy Malezji, w stanie Perak policja zatrzymała trzech mężczyzn podejrzanych o udział w kradzieży 725 tysięcy prezerwatyw o łącznej wartości 1,5 mln USD. "To była robota z udziałem kogoś z wewnątrz" - ocenił szef lokalnej policji Mohamad Shukri Dahlan.

Podejrzani mężczyźni pracują dla firmy transportowej, która przewozi prezerwatywy z fabryki do portu, skąd towar wędruje do Japonii. Zdaniem policji zatrzymani chcieli sprzedać ukradziony towar w Malezji, lecz najprawdopodobniej im się to nie udało.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: