RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

​USA: Zostawiła w domu czworo dzieci i poleciała do Europy

Piątek, 29 września (23:53)

Policja z Iowa w Stanach Zjednoczonych aresztowała kobietę, która pozostawiła czworo dzieci w domu na czas swojej podróży do Europy. 30-latka nie zapewniła im żadnej opieki. Poza domem chciała spędzić prawie dwa tygodnie.

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w domu 30-latki przebywają dzieci bez jakiejkolwiek opieki. 

Policjanci, którzy postanowili sprawdzić tę informację, w mieszkaniu kobiety zastali dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Ich matka wyjechała 20 września i - jak poinformowano - nie planowała powrotu aż do 1 października.

Policja ze stanu Iowa skontaktowała się z przebywającą w Niemczech od 20 września 30-latką, której nakazano natychmiastowy powrót do USA.

Dzieci zostały przekazane pracownikom opieki społecznej i czekają na odbiór przez krewnych kobiety.


(ł)

Źródło: RMF FM
Tagi: USA Europa

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: