Nie jestem lekarzem, ale mogę powiedzieć, że w porównaniu z tym, jak Mandela miał się kilka dni temu, jest ogromna poprawa - podkreśliła, wypowiadając się przed domem w Soweto w Johannesburgu, gdzie kiedyś mieszkał Mandela.
W nocy mieszkańcy Johannesburga zgromadzili się przed dawnym domem Mandeli na czuwaniu i modlitwie. Również przed szpitalem, gdzie leczony jest Mandela, zgromadzili się ludzie, by wyrazić poparcie dla 94-letniego przywódcy walki z apartheidem.
Dziś chorego odwiedzili w szpitalu kolejni członkowie rodziny, a także minister obrony Nosiviwe Mapisa-Nqakula i minister zdrowia Aaron Motsoaledi.