Minął tydzień od ślubu księcia Williama z Catherine Middleton i w końcu ludzie biorący udział w przygotowaniu tej ceremonii zdradzają sekrety. Najnowsze dotyczą mundurów księcia Williama i jego drużby, księcia Harrego.

Według krawca, który był odpowiedzialny za ich skrojenie, mundur księcia Williama zrobiony został ze specjalnego materiału absorbującego ciepło. Istniała bowiem obawa ze wnuk Królowej, stojąc przed ołtarzem w Opactwie Westminsterskim, mógł zemdleć.

Również mundur jego brata miał swoje sekrety. Wojskowy regulamin nie przewiduje kieszeni w ceremonialnym umundurowaniu żołnierzy, ale w przypadku księcia Harrego zrobiono wyjątek. Specjalna kieszonka zabezpieczona rzepem chronić miała ślubną obrączkę jego brata, którą książę Harry jako drużba, miał przechować do momentu ślubu.

Tydzień po ceremonii młoda para zdołała powrócić do swych codziennych zajęć. Książę William na pokładzie ratunkowego helikoptera RAF-u patroluje brytyjskie wybrzeża, a księżną Catherine widziano na zakupach w lokalnym supermarkecie. Tak wygląda współczesna bajka z udziałem najsłynniejszej pary nowożeńców w Wielkiej Brytanii.