​Choć mnóstwo osób na całym świecie ekscytuje się ślubem księcia Harry'ego i amerykańskiej aktorki Meghan Merkle, to są też osoby, które nie chcą, by doszło do zaślubin. Jedną z nich jest przyrodni brat przyszłej panny młodej.

Thomas Markle Jr. tak bardzo chce odwieść od ślubu księcia Harry'ego, że napisał do niego list. Jego treść została udostępniona magazynowi "In Touch".

Im bliżej do ślubu, tym bardziej jasne staje się, że to będzie największy błąd w historii królewskich ślubów - pisze Markle.

Brat aktorki nie szczędzi słów krytyki wobec swojej siostry.  Zmieniła się w zblazowaną, płytką, zarozumiałą kobietę, która wystawi Ciebie i Twoją rodzinę na pośmiewisko  - ostrzega księcia Harry'ego.

To oczywiste, że Meghan Markle nie jest właściwą kobietą dla Ciebie - dodaje.

W liście znalazł się też fragment opisujący relację Meghan z jej ojcem. Według Thomasa Markle Jr. jego siostra wykorzystała ojca, opuściła go, gdy miał problemy finansowe i nigdy nie odwdzięczyła się za to, że rodzina pomogła jej na początku kariery.

Markle zarzuca też, że jego siostra nie zaprosiła na ślub swojej rodziny, a wysłała zaproszenia do "osób całkowicie nieznajomych".

To nie pierwszy raz, kiedy Thomas Markle Jr. wypowiada się na łamach prasy. Wcześniej w "Daily Mirror" powiedział, że jego siostra zapomniała o swoich korzeniach i że od czasu, kiedy rozpoczęła się jej aktorska kariera, zmieniła się nie do poznania.

(nm)