O tym, że zemsta zdradzonej kobiety może być okrutna, wiadomo od dawna. Ostatnio przekonała się jednak o tym pewna Kolumbijka, która została oskarżona o to, że uwiodła partnera innej kobiety. Na nagraniu zamieszczonym w sieci widać m.in. jak jest za to bita, a napastniczka szarpiąc ją i bijąc, obcina jej włosy.

Film został nakręcony w Bogocie w Kolumbii. Jak podaje "Daily Mail", na nagraniu widać kobietę, która przytrzymuje domniemaną kochankę swojego partnera i obcina jej włosy nożyczkami. W między czasie krzyczy i oskarża kobietę o to, że spała z jej chłopakiem. Ta jednak konsekwentnie zaprzecza.

Kochanka nie przyznaje się nawet wtedy, kiedy jest bita. Stwierdza tylko, że chłopak napastniczki "przyszedł do niej, kiedy był pijany", ale że "do niczego nie doszło".

Na końcu kobieta jest wyrzucana z domu, a "zdradzana" zapowiada, że jeśli jeszcze raz spotka kobietę, potnie jej twarz nożem.

Nagranie wywołało niemałe zamieszczanie w sieci. Część internautów oburza się na zachowanie napastniczki, ale część twierdzi, że to, co zrobiła było słuszne, a domniemanej kochance się "należało".

(abs)