RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Samobójca wysadził się w budynku państwowej telewizji w Abchazji

Publikacja: Poniedziałek, 17 października (14:06) Aktualizacja: Poniedziałek, 17 października (14:00)

​Niezidentyfikowany mężczyzna wysadził się w budynku państwowej telewizji w Abchazji, autonomicznym kraju leżącym w granicach Gruzji - poinformowały lokalne władze.

Do eksplozji doszło przy wejściu do budynku telewizji w stolicy Abchazji, Suchumi. Agencja Interfax donosi, że na miejscu znaleziono "zwłoki brodatego mężczyzny".

Tożsamość zamachowca nie została na razie ustalona. 

Abchazja uważa się za niepodległe państwo, choć wspólnota międzynarodowa uważa ją za część Gruzji. Niepodległość Abchazji uznaje m.in. Rosja. 

(az)

Źródło: RMF24

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: