RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Przemycał w brzuchu 1,5 kg narkotyków

Autor: Publikacja: Piątek, 18 marca (07:28) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Słowacka policja na lotnisku w Bratysławie zatrzymała Nigeryjczyka, który przewoził w żołądku ponad 1,5 kg kokainy. Jej czarnorynkowa wartość przekracza 70 tys. euro.

Nigeryjczyk przyleciał do słowackiej stolicy z Alicante w Hiszpanii. Po zatrzymaniu przewieziono go do jednej z bratysławskich klinik, gdzie po prześwietleniu okazało się, że ma w żołądku 78 kapsułek z narkotykiem.

Kurierowi grozi kilkadziesiąt lat więzienia. W ostatnim czasie to już szósty Nigeryjczyk przyłapany u naszych południowych sąsiadów na przemycie narkotyków w swoim ciele.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: