RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Prezydent Macron po przejściu infekcji koronawirusem powrócił do formy i… przytył

Publikacja: Czwartek, 18 lutego (21:49) Aktualizacja: Czwartek, 18 lutego (21:00)

Pałac Elizejski potwierdził plotki o tym, że prezydent Emmanuel Macron przybrał w ostatnim czasie na wadze - przekazał tygodnik "Challenges". Według Pałacu Elizejskiego dodatkowe kilogramy to dobry znak, bo świadczą o zdrowiu prezydenta i dodają głowie państwa dojrzałości.

Jak czytamy w krótkiej notce w "Challenges" - tygodniku zajmującym się głównie tematyką gospodarczą - administracja Macrona "nie tylko nie dementuje" pogłosek o przybraniu na wadze głowy państwa, lecz traktuje je jako "pozytywne wydarzenie".

Według Pałacu Elizejskiego jest to bowiem dowód na to, że prezydent w pełni wyzdrowiał po przebytej w grudniu infekcji koronawirusem i jest w formie.

"Na zdjęciach te dodatkowe kilka kilogramów dodaje mu solidności, dojrzałości" - dodał przedstawiciel prezydenta.

Plotki na temat wagi prezydenta wywołała m.in. jego sesja zdjęciowa na Instragramie, w której Macron demonstrował, jak zabezpieczać się przed Covid-19.

Jak komentuje dziennik "La Voix du Nord", oświadczenie Pałacu Elizejskiego rozbawiło francuskich internautów. Stało się też pożywką dla tabloidów i pism kobiecych, które również podchwyciły temat. 


Źródło: PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: