RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ponad pół wieku jeździł bez prawa jazdy. Wydało się, bo przekroczył prędkość

Publikacja: Sobota, 3 września (07:30) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

​Pewien Austriak przez ponad pół wieku prowadził auto bez prawa jazdy. 73-letni mężczyzna wpadł dopiero w piątek, gdy w pobliżu miasta Innsbruck zatrzymała go policja.

Jak podała austriacka agencja APA, policja zatrzymała 73-latka za przekroczenie prędkości. Początkowo mężczyzna twierdził, że zostawił prawo jazdy w domu. Później jednak przyznał, że nie posiada i nigdy nie posiadał tego dokumentu.

Bez uprawnień, jak powiedział policjantom, jeździł od 54 lat.

(abs)

Źródło: PAP
Tagi: Austria

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: