Policja w Teksasie w USA szuka kobiety, która ubrana tylko w koszulkę z kajdankami na nadgarstkach – w środku nocy dzwoniła do domu w Sunrise Ranch. Zniknęła, zanim obudzony domownik zdążył otworzyć jej drzwi. Kobietę nagrała jednak kamera monitoringu. Policja obawia się, że kobieta mogła paść ofiarą przemocy, udało jej zbiec sprawcy i szukała pomocy.

Kamera nagrała kobietę w środku nocy. Była bosa, ubrana tylko w podkoszulek, a na nadgarstku jednej ręki miała coś, co przypomina kajdanki. Kobieta wyglądała na przestraszoną.

Zadzwoniła do drzwi domu w Sunrise Ranch, ale zniknęła zanim obudzony właściciel jej otworzył. Na drugi dzień przejrzał nagranie z nocy i przekazał taśmę policji.

To podejrzane - uznał szeryf i opublikował nagranie z apelem o pomoc w identyfikacji kobiety. Obawia się on bowiem, że kobieta mogła zostać uprowadzona i przetrzymywana wbrew swojej woli, zdołała uciec i dzwoniąc do drzwi szukała pomocy.

Jest to prawdopodobne, bo jak podała telewizja ABC News, kobieta dzwoniła i pukała o 3:00 w nocy do drzwi kilku domów w okolicy.

Jak do tej pory nikt nie potrafi powiedzieć, kim była tajemnicza kobieta. Porównano jej podobiznę ze zdjęciami zaginionych w ostatnim czasie kobiet, ale nic to nie dało.  

(j.)