Francuska policja aresztowała mężczyznę pochodzenia algierskiego, który uwodził młode kobiety, żenił się z nimi i nakłaniał do ubezpieczenia się na wypadek śmierci. Według prokuratury w Evry pod Paryżem, 32-latek następnie mordował żony pozorując wypadki drogowe.

Według francuskich mediów, które porównują tę makabryczną historię do filmów Alfreda Hitchcocka, seryjny morderca otrzymał już od spółek ubezpieczeniowych wiele milionów euro po śmierci jego kolejnych żon.

Mężczyzna został aresztowany po tym, jak jedna z jego ofiar przeżyła próbę zabójstwa w Maroku, gdzie pojechała z nim na wakacje. Kobieta twierdzi, że jej samochód zepchnięty został w nocy z drogi przez pojazd, który prowadził właśnie jej mąż. Po wypadku ten ostatni próbował złamać jej kark przyciskając głowę do kierownicy.  Przeszkodziło mu w tym przybycie pogotowia ratunkowego.

Francuscy policjanci twierdzą, że odnaleźli też świadków, którzy widzieli tego mordercę, kiedy - zamiast udzielić pierwszej pomocy - dusił jedną ze swoich ofiar po wypadku drogowym w Evry koło Paryża.