RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Mandela może opuścić szpital

Publikacja: Piątek, 28 stycznia (11:36) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Były prezydent RPA, 92-letni Nelson Mandela może opuścić szpital w Johannesburgu, gdzie przebywa od środy - informuje portal BBC. Mandela - jak informują światowe media - czuje się dobrze.

Po raz ostatni legendarny przywódca ruchu przeciw apartheidowi i laureat Pokojowej Nagrody Nobla pojawił się publicznie podczas uroczystości zakończenia piłkarskich mistrzostw świata, które rozgrywane były w RPA w połowie 2010 roku.

Źródło: BBC

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: