RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Makabryczny wypadek. Pięć osób spłonęło w golfie

Publikacja: Sobota, 26 września (14:15) Aktualizacja: Sobota, 26 września (14:00)

Do tragicznego wypadku doszło około godziny 3:00 w nocy w miejscowości Rheinfelden w kantonie Aargau w Szwajcarii. Po uderzeniu w drzewo, auto stanęło w płomieniach. Na miejscu zginęło pięć osób, dwie są w stanie ciężkim.

Auto prawdopodobnie uderzyło w nocy w przydrożną lampę, odbiło się od niej i wpadło w drzewo.

Kiedy policja kantonalna i straż pożarna przyjechały na miejsce, volkswagen golf stał już w płomieniach. Obok samochodu leżały dwie ciężko ranne osoby. Przewieziono je do szpitala w Bazylei.

Po ugaszeniu auta, strażacy znaleźli we wraku pięć spalonych ciał.

Nie wiadomo, jakiej narodowości są ofiary - informuje policja w Aargau, prosząc świadków wypadku o wszelkie informacje.

(j.)

 

Źródło: RMF24

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: