RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Intruz chciał wedrzeć się do Białego Domu

Publikacja: Sobota, 8 lutego (07:10) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Policja aresztowała w piątek mężczyznę, który próbował sforsować ogrodzenie otaczające Biały Dom i dostać się na teren siedziby prezydenta USA. Jak poinformowała stacja telewizyjna CNN, intruz miał przy sobie dwie torby, których zawartość jest sprawdzana.

Po ogłoszeniu alarmu policja zamknęła obszar wokół Białego Domu.

Do incydentu doszło pod nieobecność Baracka Obamy, który przebywa w East Lansing w stanie Michigan. 

(jad)

Źródło: PAP
Tagi: Biały Dom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: